O nas, czyli nasza filozofia usługi najmu

Wynajem z głowy powstał z myślą o osobach, które są w posiadaniu mieszkania na wynajem, ale nie mają czasu, nie mają wiedzy czy pomysłu na zarządzanie swoją nieruchomością. Usługa najmu to najlepsze rozwiązanie dla takich osób.

Nasz atut to jakość wykonywanych usług

Swoje doświadczenie w obsłudze najmu zbudowaliśmy na konkretnych inwestycjach, które od momentu zakupu, poprzez remont, aranżację wnętrz i wynajem skutecznie przynoszą realny zysk. Będąc najemcami jak i wynajmującymi wiemy, czego może oczekiwać każda ze stron. Najem okazjonalny jak i instytucjonalny nie jest nam obcy. Znamy również metody na przyjmowanie terminowych opłat od wynajmujących. Oferujemy pomoc w wynajmie jak i przygotowanie mieszkania do najmu na terenie Warszawy. O mieszkania klientów dbamy, tak jak o własne mieszkanie, gdyż wiemy, że zadbane mieszkanie łatwiej i bezpieczniej wynajmować. A przede wszystkim wiemy, że Twój miesięczny przychód jest najbardziej interesującą Cię częścią tego biznesu. Więc pozwól, że o resztę zatroszczy się Wynajem z głowy.

Obsługa klienta jest naszym priorytetem.

Naszym celem jest mieszkanie pracujące bezproblemowo dla Ciebie przez lata. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wierzymy, że osobisty kontakt i dobra relacja mają znaczenie. Tak samo traktujemy najemców, dobierając typ nieruchomości do ich aktualnego zapotrzebowania. Dbamy o sprawy formalne i płatnicze kontrolując comiesięczne opłaty. Reagujemy w nagłych przypadkach np. naprawach sprzętu czy zalaniach oraz przygotowujemy mieszkania pod kolejny najem. Zadowoleni najmujący i najemcy to klucz do sukcesu. Zdaj się na doświadczenie i reputacje w obsłudze najmu w Warszawie i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, które w zależności od Twoich potrzeb i wymagań zdejmą z Twojej głowy wynajem mieszkania.