O nas, czyli o opiekunach mieszkań

Wynajem z głowy powstał z myślą o osobach, które są w posiadaniu mieszkania, ale nie mają czasu, nie mają wiedzy czy pomysłu na zarządzanie swoją nieruchomością. Głównie swoje usługi oferujemy osobom, które nie mieszkają w Warszawie czy Polsce. Usługa najmu to najlepsze rozwiązanie dla takich osób.

Nasz atut to jakość wykonywanych usług

Swoje doświadczenie w obsłudze najmu długoterminowego zbudowaliśmy na konkretnych inwestycjach, które od momentu zakupu, poprzez remont, aranżację wnętrz i wynajem skutecznie przynoszą realny zysk. Będąc najemcami jak i wynajmującymi wiemy, czego może oczekiwać każda ze stron. Najem okazjonalny jak i instytucjonalny nie jest nam obcy. Znamy również metody na przyjmowanie terminowych opłat od wynajmujących. Oferujemy pomoc w wynajmie jak i przygotowanie mieszkania do najmu na terenie Warszawy. O mieszkania klientów dbamy, tak jak o własne mieszkanie, gdyż wiemy, że zadbane mieszkanie łatwiej i bezpieczniej wynajmować. A przede wszystkim wiemy, że Twój miesięczny przychód jest najbardziej interesującą Cię częścią tego biznesu. Więc pozwól, że o resztę zatroszczy się Wynajem z głowy.

Obsługa klienta jest naszym priorytetem

Naszym celem jest mieszkanie pracujące bezproblemowo dla Ciebie przez lata. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wierzymy, że osobisty kontakt i dobra relacja mają znaczenie. Tak samo traktujemy najemców, dobierając typ nieruchomości do ich aktualnego zapotrzebowania. Dbamy o sprawy formalne i płatnicze kontrolując comiesięczne opłaty. Reagujemy w nagłych przypadkach np. naprawach sprzętu czy zalaniach oraz przygotowujemy mieszkania pod kolejny najem. Zadowoleni najmujący i najemcy to klucz do sukcesu. Zdaj się na doświadczenie i reputacje w obsłudze najmu w Warszawie i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, które w zależności od Twoich potrzeb i wymagań zdejmą z Twojej głowy wynajem mieszkania.