Metamorfozy

Nasze przykłady na przygotowanie mieszkania do najmu w Warszawie

Kawalerka na Mokotowie. Mieszkanie do remontu. Wykonanie niskobudżetowe. Wyremontowana całkowicie łazienka, w kuchni częściowo wymienione szafki oraz zmienione fronty i blat. Boazeria odmalowana, a podłoga wycyklinowana. Kwota najmu podniesiona o 900 PLN. Pomimo 4. piętra bez windy mieszkanie wynajęte bardzo szybko.

Mieszkanie 29m² na Pradze. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Przygotowanie do wynajmu w 4 tygodnie. Ze względu na atrakcyjną wysokość mieszkania postanowiliśmy umieścić w nim antresolę, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Mieszkanie 23m² w przedwojennej kamienicy na warszawskiej Woli. Przeprowadzono remont generalny, w tym wyburzenie ścian i położenie nowej elektryki. Mieszkanie zostało wynajęte w tym samym dniu, w którym ukazało się ogłoszenie.

W tym mieszkaniu wykonano zdjęcia przeznaczone do zamieszczenia w ogłoszeniu najmu na portalach mieszkaniowych. Po przez dodanie paru drobiazgów do wnętrza, doświetlenie mieszkania i odpowiedni kąt uchwycenia obrazu uzyskano efekt, który bezośrednio przełożył się na zainteresowanie najmem. Mieszkanie zostało wynajęte w przeciągu 2 dni od ukazania się ogłoszenia. 

Mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie w budynku z lat 60- tych zostało zaprojektowane pod wynajem biurowy lub rodzinny. Finalnie zostało wynajęte rodzinie, która samodzielnie zaadaptowała pomieszczenia we własnym zakresie.